top of page

Nowoczesne grille/paleniska do Twojego ogrodu

Sezon na spotkania przy wspólnym grillowaniu zbliża się wielkimi krokami i już za kilka dni będziemy mogli cieszyć się ze spotkań z przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu.


Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego grilla? Przede wszystkim na wielkość konstrukcji i rusztu oraz czy ma być węglowy, gazowy, czy elektryczny. Zaletą posiadania grilla węglowego ze stali jest możliwość ustawiania go pod gołym niebem, bez zabezpieczenia go przed zmiennymi warunkami. Pozytywnym aspektem jest tu również mobilność danego grilla, którego możemy przestawiać w dowolne miejsce w ogrodzie. Natomiast grille gazowe i elektryczne, wymagają stosowania zadaszeń, tak aby do różnych ich elementów nie dostała się woda. Grill węglowy z blachy, może zostać wykonany na indywidualne zamówienie dostosowany do gustu klienta, natomiast pozostałe grille są produktem katalogowym. Zamawiając grill z blachy możemy liczyć na wyróżnienie się wśród dużej ilości produktów na rynku. Zdecydowanie stosowanie grilla węglowego jest klasyczną formą spędzania czasu. Dym, żar i zapach dodaje spotkaniom niesamowitego klimatu.Grill dopełnieniem każdego ogrodu, strefy wypoczynku i biesiadowania z najbliższymi. Łączy ze soba funkcję dekoracyjne oraz użytkowe. Niestety po krótkim okresie użytkowania grille zbyt szybko tracą na swojej estetyce. Warto więc zwrócić uwagę z jakich materiałów wykonany jest dany produkt. Grille od Garden Steel wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 3 mm, i malowanych farba odporną na wysokie temeratury. Posiada dekoracyjny ruszt, który jest również zabezpieczony przed korozją i zmiennymi warunkami atmosferycznymi,


Zalety posiadania Grilla z Blachy?:

  • nienaganny wygląd i trwałość

  • perfekcyjne wykonanie

  • dbałość o każdy szczegół

  • dopasuje się do klimatu każdego stylu ogrodu, tarasu i architektury domu

  • podkreśli charakter miejsca wypoczynku oraz charakter właściciela posesji.

  • grille ze stali w niesamowity sposób ze względu na stabilna konstrukcję świetnie nadają do wyposażenia domków wypoczynkowych/letniskowych.

  • designerski wygląd


Oprócz cech użytkowych grill jako dodatek do naszej strefy relaksu ma budzić w nas wysokie odczucia piękna. Prosta konstrukcja pozwala również na łatwe przenoszenie i szybkie czyszczenie.

U nas możesz stworzyć niepowtarzalny grill lub palenisko, o którym zawsze marzyłeś i który będzie trwały na wiele długich lat. ____________________________________


184 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page