top of page

Ogrodzenia z panelu, blachy wycinanej laserowo to zdecydowanie nowość na rynku


Proste wykonanie i możliwość ukazania każdego wzory pozwala na przedstawienie szerokiej gamy wybór dla klienta.

Zalecane blachy, na którym ma powstać wybrany wzór, są ocynkowane a grubość blachy powinna wahać się od 2 mm do 3 mm (standard). Cięcie blachy laserem jest bardzo precyzyjna techniką, która charakteryzuje się dużą wydajnością i minimalną ilością odpadów. Trzeba tutaj zaznaczyć, że szybkość wykonania usługi również robi wrażenie.


Zaletą ogrodzeń, wycinanych laserowo jest wyróżnienie się wśród standardowych ogrodzeń oraz duża indywidualność.

Wycięty obraz, wzór świetnie może podkreślać osobowość Inwestora, jego pasji, czy miejsca w którym będzie montowane ogrodzenie. Świetnym pomysłem jest zastosowanie wzoru z pejzażem gór na Podhalu, obrazu ze zwierzętami w leśniczówce, czy w stadninie koni.

Przy projektowaniu ogrodzeń wycinanych laserowo wyobraźnia nie zna granic. Jest to wspaniała oferta i duża możliwość dla projektantów architektonicznych oraz architektów krajobrazu. Technologia wycinania wzorów na blasze jest rewelacyjnym rozwiązaniem do podkreślania nowoczesnych i designerskich posesji, domów a nawet przestrzeni publicznych. Możliwość wycięcia adresu, nazwiska, nazwy instytucji, lub ulubionego cytatu lub motto dostaje nutkę nonszalancji oraz przykuje uwagę niejednego przechodnia.

Jak wygląda proces zamówienia ogrodzeń wycinanych laserowo:

-kontakt z firmą specjalizującą się w wycinaniu wzorów na metalu

-wstępna wycena

-przygotowanie projektu przez technologa

-akceptacja projektu przez klienta i akceptacja kosztorysu

-produkcja

- wysyłka lub odbiór osobisty Zamówienie może zostać przyspieszone, gdy klient sprecyzuje za pomocą działu obsługi klienta takie szczegóły jak:

-przykładowy wzór ( zdjęcie, rysunek)

-wymiary ogrodzenia/panelu (szerokość, wysokość oraz grubość blachy)

-informacje, czy ogrodzenie ma być ocynkowane i malowane proszkowo

-jaki kolor został wybrany

-miejsce zawiasów, dodatkowe otwory, czy ma być zastosowana ramka. Masz pomysł na swoje ogrodzenie wykonane tą techniką? Przedstaw nam swój pomysł wysyłąjąc go na adres: sklep@gardensteel.pl

193 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page