top of page

Producent ogrodzeń Rzeszów

Garden Steel to uznany i ceniony na rynku producent ogrodzeń. Wyróżnia nas solidność, niezwykła wytrzymałość oraz konkurencyjna cena. Ogrodzenia Garden Steel cechują się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne, w tym trudne warunki atmosferyczne.  Sprawdź naszą ofertę – działamy nie tylko na terenie podkarpacia!

Ogrodzenia Rzeszów i cała Polska – postaw na Garden Steel

Nasze usługi obejmują kompleksową realizację zamówień na ogrodzenia. W naszej ofercie znajdują się bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne oraz furtki. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że poszczególne elementy ogrodzeń pasują do każdej posesji. Chcesz sprawdzić nasze portfolio? Zapraszamy do zakładki ogrodzenia-realizacje.

Przęsła ogrodzeniowe – producent Garden Steel​​

W ofercie Garden Steel znajdują się dwa wymiary przęseł ogrodzeniowych: przęsła ogrodzeniowe 120 cm x 200 cm oraz przęsła ogrodzeniowe 150cm x 200 cm. Każdy wymiar można zamówić w trzech dostępnych kolorach, dopasowując je do własnych potrzeb. Przęsła ogrodzeniowe z naszej oferty zabezpieczamy przed korozją, aby cieszyć się estetycznym ogrodzeniem przez długie lata.

Przęsła ogrodzeniowe na podkarpaciu? Postaw na sprawdzoną markę i wybierz Garden Steel!

bottom of page